Bartın’a giden Kamil Koç otobüsünde SKANDAL engelli yolcuya...

Bartın'a giden Kamil Koç otobüsünde SKANDAL engelli yolcuya 'temizlik' yaptırıldı

Kamil Koç firması ile İstanbul’dan Bartın’a seyahat eden engelli kadın, çocuğu istifra edince muavinin tepkisiyle karşılaştı. "Burayı temizlemeden seni indirmeyiz" denilen kadına otobüste temizlik yaptırıldı.

28 Mart 2021 - 15:40 - Güncelleme: 28 Mart 2021 - 15:45
Reklam

Kamil Koç firmasına ait ve İstanbul’dan Bartın’a hareket eden otobüste yaşanan olayda, iddiaya göre, engelli bir kadın yolcunun çocuğu istifra etti. Bu durumu otobüste görevli muavine söyleyen kadın, aldığı cevapla neye uğradığını şaşırdı. Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde inecek olan kadın yolcuya, "Burayı temizlemeden seni indirmeyiz" denilerek otobüs hareket halindeyken temizlik yaptırıldı. Engelli kadının yaşadıkları ise bir başka yolcu tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Kendisine yapılan baskı nedeniyle kadın utana sıkıla yerleri temizlerken, bu baskıcı uygulama otobüsteki diğer yolcuların da tepkisine neden oldu.
Yaşanan olayla ilgili firma yetkilileri açıklama yapmaktan kaçınırken, kadın yolcunun yaşadıkları ise onur kırıcı olarak ifade edildi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • 67 Zonguldak
  1 ay önce
  Binilmesin beter olsun Alman firması ben olsam o mavini bulur yetkili makamlara şikayette bulunurum ve tabiki firmadanda
 • Anıl GÜNGÖR
  1 ay önce
  Bu KAMİL KOÇ firması gerçekten aşırı rezalet bir firmaki artık haddini tamamen aştı. Pes dedirtecek kadar... kendilerini bir haspa sanıyorlar edepsizler. Derhal firma kapansın!!!
 • Avcı avcı
  1 ay önce
  O firma ya binip te yolculuk yapmayın kendi memleketinin aracını kullan. O firma artık bitirilsin yapın halka ilan edin bu haberi bidaha kullanılmasın
 • Adsız
  1 ay önce
  Muavinin işine son verilmeli bence şöföründe çünkü şöförden yüz bulmada muavin bunu yapamaz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kazada yaralanan annesinin sedyede kucağından inmedi
Kazada yaralanan annesinin sedyede kucağından inmedi
Tavuk dönerden zehirlenen 9 kişi hastaneye başvurdu
Tavuk dönerden zehirlenen 9 kişi hastaneye başvurdu