Reklam
Kızılay Web Banner 120X600
Karabük Özel MEDİKAR Hastanesinde Başarılı Bir Operasyon Daha

Karabük Özel MEDİKAR Hastanesinde Başarılı Bir Operasyon Daha

Karabük Özel MEDİKAR Hastanesine Bartın'dan gelerek beyninde pıhtı atması ile birlikte kısmı felç geçiren Necmi Altınok, “iyi ki bu hastane var hepsinden Allah razı olsun” dedi

24 Mart 2023 - 18:23 - Güncelleme: 26 Mart 2023 - 16:55

Bartın'da yaşayan Necmi Altunok, beynine pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirdi. Sol kol ve bacağını oynatamayan Altunok, Karabük Özel Medikar Hastanesine başvurdu. Medikar Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniğinde Uzman Dr. Necdet Çatalbaş tarafından muayene edilip, tetkikleri yapılan Altunok'un tedavisine başlandı. Muayeneye tekerlekli sandalye ile gelen, sol kol ve sol bacağını hiç oynatamayan, bağımsız oturamayan ve yürüyemeyen Altunok, 23 seans fizik tedavi ve rehabilitasyon, 10 seans majör ozon tedavisi, 1 seans multipass ozon tedavisi sonrasında sol kol ve sol bacağını kullanmaya başlayarak, yürüyerek taburcu oldu.
Necmi Altunok, gece evde rahatsızlandığını, ambulansla hastaneye kaldırıldığını, tedavisinin ardından eve gönderildiğini ve tekrar rahatsızlandığını belirtti. Çocuklarının Medikar Hastanesini aradığını aktaran Altunok, "O günün sabahı Karabük'e geldik. O gün geldik fiziğe girdik, hala da devam ediyoruz. Sanki hastane değil 5 yıldızlı bir otel. Hiçbir zaman için evimi, ailemi aratmadılar" dedi.
Kendisine ozon tedavisinin önerildiğini ve kabul ettiğini aktaran Altunok, "Ozon tedavisine başladım, ozon tedavisinin birinci günü yürümeye başladım. Tüm çalışan ve hocalarımıza teşekkür ediyorum, hepsinden Allah razı olsun. Şimdi kendim yürüyorum" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kayalıklara çıkan kadını kaymakam ile emniyet müdürü ikna etti
Kayalıklara çıkan kadını kaymakam ile emniyet müdürü ikna...
Kavşakta çarpıştılar: 1'i ağır 6 yaralı
Kavşakta çarpıştılar: 1'i ağır 6 yaralı