Karabüklü gençlere TRT’den ödül

Karabüklü gençlere TRT'den ödül

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, geleceğin iletişimcilerini seçti. Bu yıl 7'ncisi düzenlenen TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması'nda İnternet sitesi alanında 2. Karabük'ten çıktı.

10 Ekim 2021 - 14:45
Reklam

Bu yıl 7'ncisi düzenlenen TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışmasının kazananları belli oldu. Ödülleri İletişim Başkanı Fahrettin Altun, TRT Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Serdar Karagöz ile alanında uzman isimler verdi. 

Fahrettin Altun, geleceğin iletişimcilerine önemli görev ve sorumluluklar düştüğünü vurgulayarak, "Hem kendimizin hem ülkemizin hem de tüm insanlığın geleceği selameti için iletişimin tüm alanlarında etkin ve öncü olmak zorundayız" dedi.

"Ülkemizi hep birlikte hak ettiği yere taşıyacağız"

Altun, yarışmacılardan iletişim seferberliğine katkı vermelerini istedi.

"İletişimin tüm alanlarında çıtayı daha da yükseltecek gençlerin yetişmekte olduğunu görmek beni çok heyecanlandırıyor. Mahir ve erdemli gençlere kapımız her zaman açık. Onlara kıymet veriyor, onları destekliyoruz. Şunu unutmayalım, en doğru haberleri veren, en iyi filmleri çeken, en güzel tasarımları yapan gençler sadece bireysel kariyerleri yükseltmeyecek, aynı zamanda ülkesine de kazandıracaktır. Ülkemizi el ele, omuz omuza hep birlikte hak ettiği yere taşıyacağız."

Karabüklü gençlerden Hasan Ahmet Demirci, Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan ödülünü bizzat aldı. Altun, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşarak şu ifadelere yer verdi:

Geleceğin iletişimcilerini bir araya getiren @trtgiy

Ödül Töreni’nde ülkemizin dört bir yanından pırıl pırıl genç kardeşlerimizle buluştuk. Bu kıymetli etkinliğin, yollarının başında olan gençlerimize ilham kaynağı olması, umut ve güzellikler getirmesini diliyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kazada polis oğlunu kaybeden annenin feryadı yürek dağladı
Kazada polis oğlunu kaybeden annenin feryadı yürek dağladı
Muhtarlar mahallelerin sorunlarını Başkan Köse'ye iletti
Muhtarlar mahallelerin sorunlarını Başkan Köse'ye iletti