Reklam
Safranbolu’da ihtiyaç sahipleri için kömür dağıtımı...

Safranbolu'da ihtiyaç sahipleri için kömür dağıtımı başladı

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde 'Kış Gelmeden Sen Gel' projesine destek veren hayırseverlerin yardımıyla alınan kömürler ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı.

27 Ekim 2021 - 17:10 - Güncelleme: 27 Ekim 2021 - 17:27
Reklam


Safranbolu Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Hayır Çarşısı hayırseverlerin destekleri ile alınan kömür dağıtımına başladı. Safranbolu Belediyesi'nden yapılan açıklamada, hayırseverlerin bağışlarının anında ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı bildirildi. Konuyla ilgili Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin de görüşlerine yer verildiği açıklamada, "Geçtiğimiz günlerde başlattığımız 'Kış Gelmeden Sen Gel' projemizi duyan, okuyan, gören iyiliksever Safranbolu halkı yine ihtiyaç sahibinin yanında olmayı kendine görev edinerek Hayır Çarşımız vasıtası ile görevini yerine getiriyor. Vatandaş odaklı belediyecilik anlayışımızın halkımız tarafından benimsenmesi, destek verilmesi bire kez daha gösterdi ki belediye olarak doğru yoldayız. Her zaman ifade ettiğimiz gibi, Safranbolu'ya hizmet yarışında her zaman halkımızla birlikte el ele yürümeye devam edeceğiz" denildi.
Vatandaşların sıcak bir kış geçirmeleri için harekete geçtiklerini ifade eden Başkan Elif Köse, "Daha önceden belirlediğimiz ihtiyaç sahiplerinin evlerine yakacak desteği için, hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarının devam edeceğini biliyoruz. Kış gelmeden hayır sahipleri gelmeye başladı. Bu bizi ziyadesi ile mutlu ediyor. Projemize destek veren tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YAPACAĞIN HAYIRLI İŞLERİ YARINA BIRAKMA! BAKARSIN, YARIN OLUR DA SEN OLMAZSIN.
YAPACAĞIN HAYIRLI İŞLERİ YARINA BIRAKMA! BAKARSIN, YARIN OLUR DA...
Film gibi cinayette karar verildi
Film gibi cinayette karar verildi