Reklam
Kızılay Web Banner 120X600
UYGAR HOCA VE EKİBİ YİNE ZORU BAŞARDI

UYGAR HOCA VE EKİBİ YİNE ZORU BAŞARDI

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinin en çok beğenilen doktoru Doc. Dr. Uygar Daşar ve ekibi yine zor bir ameliyatı başardı. Karaman’da yaklaşık 7 yıl önce geçirdiği trafik kazasında bacağı kırılan Hediye Ölger adında ki hasta en son şifayı Karabük Eğitim Araştırma hastanesinde buldu.

03 Ağustos 2022 - 13:19

Karadeniz Bölgesinin ünlü Ortopedi doktorlarından Doc. Dr. Uygar Daşar’a giden Hediye Ölger’in bacağında ki platinin çıkarılması ve kırılan kemiklerin yeniden düzenlenmesi gerekiyordu.

Doc. Dr. Uygar Daşar, Dr. Ozan Altun ve Dr. Osman Çömez’in katıldığı ve 4,5 saat süren Ameliyatın ardından Hediye Ölger eski sağlığına kavuştu.

Ameliyatı başarılı bir şekilde yöneten Doc. Dr. Uygar Daşar; “Karaman’dan gelen hastamız yaklaşık 7-8 yıldır kırılan bacağında ki ağrılarla yaşadığını belirtti. Biz Gerekli tetkikleri yaptıktan sonra Platini çıkarabileceğimizi belirtip Ameliyat yapılması gerektiğini söyledik. Hastamızın onayından sonra ameliyat sürecini başlattık. Gerçekten bizim için 4,5 saat süren çok başarılı bir ameliyat oldu. 7 yıl önce yapılan ameliyatta konulan platinin uygunsuzluğundan dolayı onu çıkarıp daha sağlam bir Platin ve plak ekledik. 25 gün sonra tekrar filmlerini çekip kontrol ettik, süreç çok güzel gidiyor kemiklerde kaynamanın başladığını gözlemledik. İnşallah Hediye teyzemiz eski sağlığına kavuşacak.” Dedi.

UYGAR DAŞAR’I BAŞMÜFETTİŞ MEHMET URAL TAVSİYE ETTİ

Sağlık Bakanlığı Baş Müfettişlerinden Mehmet Ural’ın özellikle tavsiyesi ettiği Ortopedi Doktoru Doc. Dr. Uygar Daşar’a giden 65 yaşında ki Hediye Ölger; “ Birçok doktora gittim hepsi de bacağımda ki Platinin çıkması gerektiğini ama çıkarmanın neredeyse imkânsız olduğunu söylediler. Mehmet Ural kardeşim bize özellikle Uygar hocayı tavsiye etti. Karaman’dan Karabük’e şifa aramaya gittik, Allah Uygar hocamdan razı olsun. İmkânsız dedikleri Platini çıkardılar ve her geçen gün iyiye doğru gidiyor. Ağrılarım yavaş yavaş azaldı.” Dedi.

Sağlık Bakanlığı Başmüfettişi Mehmet Ural’a ve Doc. Dr. Uygar Başar’a teşekkür eden Hediye Ölger; “ Allah Mehmet Ural evladımdan razı olsun, Bizi Uygar hocam gibi çok değerli biriyle tanıştırdı. Hem Uygar Hocam’a hem de Ameliyata giren diğer doktor ve hemşire kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Herkese de Uygar hocamı tavsiye ederim. Ben taa Karaman’dan Karabük’e geldim. Karabük halkı hocamın kıymetini bilsin” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Konut Projesi Kura Töreni Bugün Saat 10.00 da yapılacak
Sosyal Konut Projesi Kura Töreni Bugün Saat 10.00 da yapılacak
Metin Türker ölümünün 25. yılında mezarı başında anıldı
Metin Türker ölümünün 25. yılında mezarı başında anıldı