Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nden 100.yıl...

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nden 100.yıl esnafına destek mesajı

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen, yazılı bir açıklama yayımlayarak 100. yıl esnafına destek verdi.

22 Şubat 2021 - 17:20 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 17:22

Tümen yayımladığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

"Saygıdeğer karabüklü esnaf arkadaşlarım ,

Bugun birliğimiz adına yapılan basın bildirisinde de bahsettiğimz gibi ; Karabük üniversitesinin olası bir çevrimiçi eğitime devam etme kararı alması , başta 100. Yıl esnafımız olmak üzere bütün karabük esnafımızı kötü yönde etkileyeceğini belirtmek isterim.Bir çok üniversite uygulamalı eğitim için Sağlık Bakanlığımızın açıklamasına uyarak yüz yüze eğitim kararı almıştır.Bu yüzden bizlerde Karabük Üniversitemizin yüz yüze eğitim kararı almasını beklediğimizi belirtmek istiyorum..

Ayrıca 1 mart tarihinden itibaren uygulanacak olan “Yerinde Karar” dönemiyle beraber illerin esnemeyle alakalı kararları kendi valilikleri alabilecektir.Vaka sayısı bakımından iyi durumda olan Karabük’ümüzde bu uygulamaya geçilmesi için gerekli görüşlerimizi iletmiş bulunmaktayız.

Bu yeni normalleşme sürecinde esnafımızın biraz olsun nefes alacağını umuyorum..Aşı uygulamalarıyla beraber iyice yol katettiğimiz bu pandemi sürecini ise en yakın zamanda arkamızda bırakacağımızı düşünüyorum.Bu vesile ile bütün esnaf ve sanatkarımıza hayırlı ve bol kazançlar diliyorum.Saygılarımla"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Karabük Üniversitesi'nde yüz yüze eğitim alacak bölümler
İşte Karabük Üniversitesi'nde yüz yüze eğitim alacak...
Karabük'te kaçak kazı yapanlara suçüstü
Karabük'te kaçak kazı yapanlara suçüstü