Karabük Gençlik Merkezi okullarda tanıtımlarına devam ediyor.

Karabük Gençlik Merkezi okullarda tanıtımlarına devam ediyor.

Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Karabük Gençlik Merkezi okullarda tanıtımlarına devam ediyor.

16 Eylül 2021 - 10:02 - Güncelleme: 16 Eylül 2021 - 10:06
Reklam

Düzenlenen tanıtım toplantılarında Gençlik Merkezi faaliyetleri(Kod Adı 2023, Akıl ve Zeka Oyunları, Ailem Geleceğim ve Ben Projesi, Bisiklet Etkinlikleri, Resim Eğitimleri, Müzik Eğitimleri, Merkezim Her Yerde Etkinlikleri Gençlik Kampları, Mangala ve Kitap Okuma Halkaları Bilgi Yarışmaları) hizmete sunulan Genç Ofisler, gençlik liderleri tarafından okul okul gezilerek öğrencilere tanıtılıyor.

Gençlik Merkezi liderlerinin gerçekleştirdiği tanıtım etkinliklerinde Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi ve Mehmet Vergili Fen Lisesi öğrencilerine ve okul yöneticilerine verilecek olan eğitimleri hakkında öğrencilere bilgililer verildi.

“Amaç Gençleri Topluma Kazandırmak”

Gençlik Hizmetleri Müdürü Hüseyin Bilicioğlu, Gençlik Merkezi olarak gençlerin topluma kazandırılması kültür, sanat ve spor faaliyetleri içerisinde yer almaları için çaba gösterdiklerini söyleyerek, kentin farklı okullarını ziyaret ettiklerini, gerçekleştirilen tanıtımların yararlı geçtiğini ve bunların meyvesini mutlaka alacaklarını ifade etti.

“Tanıtım Faaliyetlerine İlgi Yoğun”

Öğrencilerin tanıtım faaliyetlerine yakın ilgi gösterdiklerini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven ;” Geleceğimizin teminatı gençlerimizi sosyal ve kültürel ve sportif anlamda geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Hedefimiz sadece okullarda tanıtım yapmak değil, her mahalleye, köye, beldeye ve ilçede yaşayan gençlere ulaşmaktır. Ücretsiz olarak verilen kursların yanı sıra gençlerimize değişik kültürdeki kentlere gitmesini sağlıyoruz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kazada polis oğlunu kaybeden annenin feryadı yürek dağladı
Kazada polis oğlunu kaybeden annenin feryadı yürek dağladı
Muhtarlar mahallelerin sorunlarını Başkan Köse'ye iletti
Muhtarlar mahallelerin sorunlarını Başkan Köse'ye iletti