Karabük’te vaka 180’e ulaştı

Karabük'te vaka 180'e ulaştı

Uzun bir süre vakanın görülmediği, ardından üst üste vakaların görüldüğü Karabük'te toplam vaka 180'e ulaştı.

26 Haziran 2020 - 13:56
Reklam

Edinilen bilgilere göre hastanenin pandemi bölümünde tedavi altında 72, yoğun bakımda 7 kişi olmak üzere 79 PCR pozitif hastanın tedavisine devam ediliyor. Yoğun bakımda olan 7 hastadan bir tanesi solunum cihazına bağlı olduğu biliniyor.

Vaka görülmemesinin ardından gelen bu dönemde ise 1 hasta hayatını kaybetti.Hastaneden taburcu olan ve evde 14 gün izolasyon imkanı bulunmayan 18 kişi ise Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait bir yurtta gözlem altında tutuluyor. Pandemi süreci başından bu yana yapılan toplam PCR test sayısı 8000'i aştı.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Elvan ÖZDAL
  1 hafta önce
  Ya Lütfen artık herkes olayın ciddiyeti ne varsın bulaşan insandan bir başkalarına daha bulaşıyor kimsenin hayatıyla oynamaya Hiç Kimsenin hakkı yok bu yüzden dışarıdan gelenler lütfen önce testlerini yapsınlar sonra 14 gün izolasyon mudur koruma mıdır korunma mıdır nedir onun altına bir girsinler hastanede diyalizde yaklaşık 45 50 tane hasta var ve hiçbiri hiçbiri zannetmiyorum ki 14 gün gözlem altında kalsın kalamaz Çünkü diyaliz hastası Peki bunların hangisine kovid-19 testi yapıldı bunlarda bir araştırılabilir mi malum kronik rahatsızlıklar ımız var ciddi şekilde hasar görüyoruz ve bu komik dedi artık savaşmak istemiyoruz uğraşmak istemiyoruz Sayın Ahmet Sarı lütfen lütfen Sayın müdürüm Sizin bu konulardaki duyarlılığınız ı Biliyorum bu konulardaki hassasiyetimizi biliyorum Lütfen şehir dışına giriş çıkışları ve bu tür hastalıkların kontrolü tespitini lütfen ama lütfen sağlayın
 • İdris Karaman
  1 hafta önce
  Allah\'ım insanlar a akıl fikir versin kendini koru sevdiklerini koru eyyyyy yüzde 99 u sözüm ona müslüman İBRET al
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karabük'te koronadan ölenlerin sayısı 15 oldu
Karabük'te koronadan ölenlerin sayısı 15 oldu
Alevleri görünce hem çekti hem de ağlayarak dua etti
Alevleri görünce hem çekti hem de ağlayarak dua etti