Mahalle derneğinden öğrencilere hem tablet hem de giyim desteği

Mahalle derneğinden öğrencilere hem tablet hem de giyim desteği

Yortan Dere Mahalle Derneği tarafından ilkokul çocuklarının eğitimine destek verilmek üzere alınan tabletler okula teslim edildi.

14 Ocak 2021 - 18:50 - Güncelleme: 14 Ocak 2021 - 23:52


İlçeye bağlı Yortan Beldesi'nde Yusuf Yavaşçı başkanlığında kurulan Dere Mahalle Güzelleştirme Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği çevre konusunda olduğu gibi çocukların eğitim ihtiyaçlarına da destek veriyor. Üyelerin katkıları ile alınan 20 adet tablet Yortan İlkokulu idaresine teslim edildi. Diğer yandan ihtiyaç sahibi çocuklar için alınan 20'şer adet mont ve bot dağıtımı da dernek tarafından gerçekleştirildi. Dernek üyeleri ve yardımseverlerin katkıları ile yardımların devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Helal olsun
  1 ay önce
  Allah hepsinden razı olsun.Böyle insanlara ihtiyacımız var.Allah sayılarını artırsın.
 • Karani
  1 ay önce
  Dernek olarak başta kurucularımız Dursun ve Yusuf Beylerin yönetiminde müthiş işler yapıyoruz. Köyümüze mesire alanları, çocuk parkları, mezar duvarları, çeşmeler ve ihtiyaç sahiplerine yardım vs vs gibi faaliyetlerimizi 1 yıl içinde yaptık ve daha nicelerini yapmaya devam edeceğiz İnşaallah... Yortan Dere Mahalle Derneği hem köyüne hem de çevresine faydalı olmaya devam ediyor. Bu iyilik hareketine destek veren Belediye başkanımız ve civar köylerden hemşehrilerimize de ayrıca teşekkür ederiz.
 • Dernek
  1 ay önce
  Her alanda hizmetler devam edecek Örnek Mahalle olmaya söz verdik İNANDIK BIRLİKTE BAŞARACAĞIZ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Karabük Üniversitesi'nde yüz yüze eğitim alacak bölümler
İşte Karabük Üniversitesi'nde yüz yüze eğitim alacak...
Karabük'te kaçak kazı yapanlara suçüstü
Karabük'te kaçak kazı yapanlara suçüstü