Muhsin Çebi’den bayram mesajı

Muhsin Çebi'den bayram mesajı

Saadet Partisi Karabük İl Başkanı Muhsin Çebi, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

31 Temmuz 2020 - 07:36
Reklam

Çebi, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Dünya genelinde ve ülkemizde korona virüs salgınının gölgesinde eski tat ve heyecanımızdan uzakta olsa Kurban Bayramı'na kavuştuk.
Bundan dolayı tüm vatandaşlarımızın alınan tedbirlere uymasını önemle rica ediyorum. Milletçe el ele vererek büyük bir dayanışma örneği sergilediğimiz bu günler de geçecek ve sağlıklı, mutlu ve daha huzurlu Bayram günlerine kavuşacağız İnşaallah.

Bayramlar bu manevi değerlerin güçlendirilmesi ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesi için birer fırsattır
Yardımlaşma duygularının en ön plana çıktığı bayram günleri; dostluğun, birlik ve beraberliğin önemsenmesi gereken günlerdir. Kırgınlıkların ve dargınlıkların bir tarafa bırakılması icap eden günlerdir.

Bu manada gönüllerin birbirine yakınlaşmasına vesile olan Kurban Bayramı'nın çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Başta ülkemiz olmak üzere yoksullukla ve açlıkla mücadele eden diğer ülkelerinde bu anlamlı günlerde unutulmaması gerekir. Bu ülkelere yardımda bulunma adına faaliyet gösteren tüm yardım kuruluşlarına da teşekkür ediyorum.
Bizim halkımız nerede bir mazlum varsa yardımına koşacak, nerede bir mağdur varsa onu kucaklayacak bir geniş yürekliliğe sahiptir.

Siyasilere düşen görev, halkımızın sahip olduğu bu asalete uygun bir üslup ve sorumluluk ortaya koymaktır. Kısır çekişmelerle içi boş tartışmalarla vakit harcamak yerine müreffeh, temiz, yaşanabilir bir Türkite, beraberinde Yeniden Büyük Türkiye'yi kurmak ve yeni bir dünya için çalışmaktır.

Bu temenni ile milletimizin ve Karabük'lü hemşerilerimizin ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyor Bayramın, ülkemize, İslam Alemi’ne ve bütün insanlığa, huzur ve barış getirmesini diliyorum"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralı
Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralı
Otomobiller kavşakta çarpıştı
Otomobiller kavşakta çarpıştı