Reklam
ALKIŞLAR GENÇ BAŞKAN VE YÖNETİME
Kerim DEVECİ

Kerim DEVECİ

Hakem Bakış

ALKIŞLAR GENÇ BAŞKAN VE YÖNETİME

16 Mayıs 2018 - 09:43

Türkiye Faal Futbol Hakemler ve Gözlemcileri Derneği Karabük Şube Başkanı Taner TUNCER ve yönetim kurulu üyeleri, derneğin kuruluşunun 22.Yılında düzenlemiş oldukları 2017-2018 Sezon Sonu Yemeği ile sezonu kapattı. 13.05.2018 Pazar günü saat 20:00 'de Safranbolu Gerdan Et Restaurant'ta yapılan yemeğe TFFHGD Genel Merkez Başkanı eski Ak Parti Antalya milletvekili Sayın Dr. Abdurrahman Arıcı ve eşi Kadriye Arıcı da katıldılar.
 

GENÇ BAŞKAN'DAN AHDE VEFA ÖRNEĞİ

Türkiye'nin en genç başkan ünvanını taşıyan Taner TUNCER ve yönetim kurulu üyeleri, uzun süredir camia dışında bulunan, faal olmayan, camianın eski yöneticilerini ve başkanlarını bir araya getirerek uzun zamandır yapılmayanı yapıp özlenen bir ahde vefa örneği gösterdiler.

Düzenlenen yemeğe, şube yönetim kurulu üyeleri Engin Sever, Sinan Orak, Samet Tuncer, Emrullah Aslankaya ile ASKF Başkanı İhsan Çevik, derneğin Karabük şubesi kurucu üyesi ve aynı zamanda İHK ile Dernek Başkanlığı yapmış İbrahim Harmanbaşı, eski dernek başkanı ve temsilci Karabük İşkur İl Müdürü Coşkun Güven, futbol deferasyon temsilcisi Hidayet Aygün, klasman gözlemcisi Bahadır Kayışoğlu,  İl Hakem Kurulu Başkanı Doğan Nalbantoğlu ve üyeleri, İl Gözlemcileri, faal hakemlik hayatını çeşitli nedenlerle sonlandırmış olan Berkay Başaran, Soner Harmanbaşı ve Karabük hakemleri katıldılar.

Genç başkan konuşmasında "Bu yemeği düzenlemekte ki asıl amacının, Karabük futbol camiasına, hakemliğine ve hakem derneğine hizmet etmiş, katkı sağlamış tüm eski başkanları ve yönetim kurullarını, yine camiaya hizmet etmiş eski hakem ve gözlemcileri bir araya getirmek olduğunu, bu camiaya ve derneğe fayda sağlamış kişilerin unutulmaması gerektiğini, 1996 yılından günümüze dernekte ve camiada yer almis herkese, bu organizasyonda emeği geçen şube yönetim kuruluna ve davetini kabul edip teşrif eden Genel Başkan Sayın Dr.Abdurrahman Arıcı'ya teşekkür ettiğini dile getirdi.

Genel başkan Dr. Abdurrahman Arıcı "Derneğimizin eski yönetici ve başkanlarını bir araraya toplayıp bu organizasyonu düzenleyen dernek başkanı Taner Tuncer ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Birlik be beraberliği, geçmişe olan bağlılığı, ahde vefa örneği olabilecek bu buluşma beni ziyadesiyle mutlu etti. Genel merkez olarak her konuda ve her zaman desteğe hazır olduğumuzu, genç başkanımızın bu görevi en iyi şekilde yapacağına inanıyorum, Karabük hakemliği de bu genç arkadaşlarımızla daha da iyi yerlere geleceklerdir. Onlarla çalışmak ve onlara hizmet götürmek bizler için onurdur. Başkan ve yönetim kurulu üyelerini bu birleştirici tavır ve çalışmalarından dolayı tekrar kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum."diye konuşmasını tamamladı.

KARABÜK HAKEMLERİNDEN DOĞRU TERCİH 

22 Ocak 2018 günü yapılan seçimde ilk Karabük hakemler derneği başkanı seçilen Taner Tuncer ve yönetim kurulu arkaşadaşları son derece doğru bir iş yaptılar. Hem sezonun yorgunluğu attılar hem de camianın uzun yıllardır hasretini çektiği beraber olma, eski günleri yaad etme, eskilerle yenileri kaynaştırma imkanı sundular. Dernekler bu tür güzellikler için vardır, var olmaya da devam edeceklerdir. 

Dernek başkanını ve yönetim kurulu arkadaşlarını tebrik ediyorum. Bundan sonraki süreçte de kendisini destekleyen ve eleştiren, oy veren ya da vermeyen hiçbir kimseyi ayırt etmeden çalışmalarına devam edecektir, etmelidir. Karabük hakemliği doğru kişiler tarafından yönetildiği sürece de şaha kalkacaktır. 
 

Son Yazılar