KARABÜK'E EN GENÇ BAŞKAN
Kerim DEVECİ

Kerim DEVECİ

Hakem Bakış

KARABÜK'E EN GENÇ BAŞKAN

03 Ocak 2018 - 17:06 - Güncelleme: 03 Ocak 2018 - 17:20

Karabük Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği başkanlığına genç, pırıl pırıl hakem arkadaşlarımızdan biri olan bölgesel hakem Taner Tuncer adaylığını açıklayarak talip oldu. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan seçimlerde ben de varım diyen Tuncer, başkan seçilmesi halinde Türkiye’nin futbol hakemleri ve gözlemcilerini bir çatı altında tutmayı, hakemlerin ve gözlemcilerin bir çeşit sendikası olan derneğin kuruluşundan bu yana en genç başkanı olması bekleniyor.

Taner Tuncer Kimdir?

Taner Tuncer 25 yaşında, Karabük Üniversitesi Hasan Doğan Beden Eğitimi Öğretmenliğinden mezun olmuştur. 2009 yılında 16 yaşında adım attığı hakemlik camiasında 9 yıldır faal olarak hakemlik yapmakta 2 yıldır da Bölgesel Amatör Ligde hakem olarak Karabük ilini dışarıda başarıyla temsil etmektedir.

Çok genç bir ekibe sahip olan Karabük hakemliğine genç bir dernek başkanının başkanlık edecek olması, uzun süredir camianın içinde bulunması, sorunları ve çözüm yollarını bilmesi, pozitif kişiliği ve iletişime açık oluşu Karabük hakemleri adına bir şanstır.

Seçimde neler olur elbette bilinmez ama gerek hakemler arasında sevilmesi, il hakem kurulu başkanı Doğan Nalbantoğlu ile yapmış olduğum görüşmelerde “Kendisini bildiğini ve çok iyi tanıdığını, birlikte müsabakalara çıktığını ve kendisini bu girişiminden dolayı destelediğini” ifade etmesi hem Taner Tuncer hem de Karabük hakemliğinin birlikte olduğuna işarettir, camia adına büyük bir şanstır.

Her ne olursa olsun kazanan daima Karabük olsun, diyor kendisine çıktığı bu yolda karabukanahaber.com olarak üstün başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar