APOLET SEVDALILARI
Metin YALÇIN

Metin YALÇIN

APOLET SEVDALILARI

04 Haziran 2018 - 14:33 - Güncelleme: 08 Haziran 2018 - 02:24

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı, darbeci hain Semih Terzi arayıp "Neredesin gözaltına alınacaksın" dediğinde, "Bizde kapıya gelene sıkılmaz, neredesin söyle ben geleyim" diyerek cevap veren yiğit komutanımız Afrin kahramanı İsmail Metin Temel Paşa'nın apoletlerini, REİS'i alkışladığı için sökecekmiş!

 

Bu milletin, düşmanlarımız tarafından içimizdeki taşeronlara kurdurulup başımıza musallat edilen iki belası var: Biri FETÖ, diğeri PKK. Kim ki bunlarla bir olmuş, milletle mücadele etmişse bu milletin de devletin de askerin de düşmanıdır.

 

CHP'nin programına bakıyoruz;

''Türkiye'ye DEAŞ'le işbirliği yapıyor'' iftirasını yapıştırmak ve ülkemizi Uluslararası mahkemelerde yargılatabilmek için, Mit'le ilgili en mahrem sırları Dünya'yla paylaşan, devletimizi zorda bırakmak için yurt dışında düşmanlarımızla işbirliği yapmaktan çekinmeyen, alçak DARBE teşebbüsü ile 250'den fazla insanımızın şehit olmasına, binlercesinin yaralanmasına, sakat kalmasına sebep olan FETÖ ile mücadele konusunda tek bir madde yok. Olmadığı gibi hâlâ ''peygamberlerin hapishanede kendilerini ziyaret ettiği, birlikte dua ettikleri, rüyalarına girdiği, bu arada duvarların gidip geldiği'' gibi akla ziyan saçmalıklarını dillendiren, aynı masallara inanan ve ellerine fırsat geçtiğinde aynı ihaneti yapmakta zerre tereddüt göstermeyecek FETÖ mağdurlarını(!) özgürlüklerine kavuşturacağı müjdesini meydanlarda ilan eden bir CHP var.

 

Sizin milletvekilleriniz, PKK'lıların cenazesine gider, tabutlarına omuz verir, taziye çadırlarını ziyarete gider, ağlaşır.Genel başkanınız K.Kılıçdaroğlu, güya Demokrasi adına yaptığı yürüyüşte Pkk'lı milletvekillerini koluna takarak milletle, askerle alay eder,

 

İnce Muharrem, özelde 6-8 Ekim olaylarında IŞİD'in Kobani'ye başlattığı saldırı gerekçesiyle halkı sokağa çağıran ve bizzat 50 kişinin, genelde ise binlerce insanımızın katili PKK'nın eş başkanı Selahattin Demirtaş'ın serbest bırakılmasını istemek bir yana onu hapishanede ziyaret eder.

 

Ve bunların tamamını, binlerce şehidimizin kemiklerini sızlatmak, gazilerimizin gururunu incitmek, ailelerinin yüreklerini sızlatmak pahasına, milletimizin gözünün içine baka baka yapar. Sonra da askerimizden, milletimizden saygı, alkış bekler.

 

Aylarca sevdiklerinden uzak, kuşların uçmadığı, kervanların geçmediği, ıssız, sarp dağlarda hayatlarını hiçe sayarak bu milletin huzuru, selameti için terörist kovalayan asker, (alkışlamak hafif olmuş bence) şöyle en okkalısından Yuhhh! çekseydi anasının ak sütü gibi helâl olurdu...

YORUMLAR

  • 4 Yorum

Son Yazılar